Zemgales reģiona meliorācijas nodaļa

Nodaļas kontakti

Bauska, Uzvaras iela 1, LV-3901
Otrdien 8:30-17:00

2 Ainārs Ābele 26400116 ainars.abele@zmni.lv

Meliorācijas inženieris – Topogrāfiju saskaņošana

2 Andis Didrihsons 27842886 andis.didrihsons@zmni.lv Ogres sektors

Teritoriālā atbildība – Ogres novads, Ogres pilsēta.

2 Andis Fogelis 27844008 andis.fogelis@zmni.lv Dobeles sektors

Teritoriālā atbildība – Dobeles novads.

Gustavs Indrēvics 28655737 gustavs.Indrevics@zmni.lv Jelgavas sektors

Teritoriālā atbildība – Jelgavas novads, Jelgavas pilsēta.

2 Ilze Bergmane 29229822 ilze.bergmane@zmni.lv

Zemgales reģiona meliorācijas nodaļas vadītāja

2 Ivars Lagzdiņš 26323268 ivars.lagzdins@zmni.lv Rīgas sektors

Teritoriālā atbildība – Ādažu, Ķekavas, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Siguldas (Inčukalna, Krimuldas, Allažu, Mores, Siguldas, Mālpils pagasti), Rīga, Jūrmala.

2 Jānis Ķēniņš 22004131 janis.kenins@zmni.lv

Kadastra inženieris

2 Jurijs Sedjukevičs 26631612 jurijs.sedjukevics@zmni.lv Bauskas sektors

Teritoriālā atbildība – Bauskas (Brunavas, Ceraukstes, Codes, Dāviņu, Gailīšu, Iecavas, Īslīces, Mežotnes, Rundāles, Svitenes, Vecsaules, Viesturu pagasti)

2 Juris Zālītis 26658604 juris.zalitis@zmni.lv Aizkraukles sektors

Teritoriālā atbildība – Aizkraukles, Bauskas (Bārbeles, Kurmenes, Skaistkalnes, Stelpes, Valles, Vecumnieku pagasti)

 

2 Kristaps Zālītis 29127979 Kristaps.Zalitis@zmni.lv

Nodaļas vadītāja vietnieks

Madara Vilcāne 20269455 madara.vilcane@zmni.lv

Meliorācijas inženieris

2 Marina Mengote 29878796 marina.mengote@zmni.lv
Sekretariāts Zemgale 63923829 zemgale@zmni.lv