Kontakti

Meklēšana

Izmantot filtrus

Vārds, uzvārds vai novada nosaukums
Reģionālās nodaļas:
Sektors:
Vārds, Uzvārds Struktūrvienība Amats Adrese Tālrunis E-pasts
Ainārs Ābele Zemgales reģiona meliorācijas nodaļa Meliorācijas inženieris Rīgas iela 113, Salaspils, Salaspils nov., LV-2169 26400116 ainars.abele@zmni.lv
Ainārs Virkstenis Limbažu sektors Sektora vadītājs Jūras iela 58, Limbaži, Limbažu novads, LV 4001 26636557 ainars.virkstenis@zmni.lv
Aivars Apinis Tukuma sektors Sektora vadītājs Pasta iela 25, Tukums, LV 3101 26688623 aivars.apinis@zmni.lv
Aldis Spriņģis Madonas sektors Sektora vadītājs Parka iela 3, Lubāna, Lubānas novads, LV-4830 27844159 aldis.springis@zmni.lv
Andis Didrihsons Ogres sektors Sektora vadītājs Rīgas iela 113, Salaspils, Salaspils novads, LV 2169 27842886 andis.didrihsons@zmni.lv
Andis Fogelis Dobeles sektors Sektora vadītājs Liepājas šoseja 29, Dobele, Dobeles novads, LV 3701 27844008 andis.fogelis@zmni.lv
Andis Steps Gulbenes sektors Sektora vadītājs Rīgas iela 65, Gulbene, Gulbenes novads, LV 4401 26649272 andis.steps@zmni.lv
Andrejs Krakups Balvu sektors Sektora vadītājs Brīvības iela 46a, Balvi, Balvu novads, LV 4501 26394342 andrejs.krakups@zmni.lv
Andris Eglājs Valdes birojs Darba aizsardzības un ugunsdrošības vecākais speciālists Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 29289747 andris.eglajs@zmni.lv
Andris Gutāns Valkas sektors Sektora vadītājs Dakteru iela 28, Smiltene, Smiltenes novads, LV 4729 28683780 andris.gutans@zmni.lv
Anette Vasarāja Valdes birojs Risku vadības speciāliste Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 28017716 anette.vasaraja@zmni.lv
Antons Lazdāns Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas departaments Namu pārzinis 29428478
Arvīds Spriņģis Meliorācijas departaments Departamenta vadītājs Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 29171073 arvids.springis@zmni.lv
Bruno Losāns Latgales reģiona meliorācijas nodaļa Elektrisko sistēmu inženieris Liepu iela 33, Rēzekne, LV 4601 26119393 bruno.losans@zmni.lv
Dace Pētersone-Aļeksejeva Juridiskā nodaļa Vecākā juriskonsulte Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 28441949 dace.petersone-aleksejeva@zmni.lv
Daiga Beitāne Rēzeknes sektors Sektora vadītāja Liepu iela 33, Rēzekne, LV 4601 26528574 daiga.beitane@zmni.lv
Daiga Nestecka Grāmatvedības nodaļa Galvenā grāmatvede Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 26483560 daiga.nestecka@zmni.lv
Dāvids Samoška Saldus sektors 27865135 davids.samoska@zmni.lv
Dāvids Samoška Meliorācijas departaments Vecākais projekta vadītājs Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 27865135 Davids.Samoska@zmni.lv
Edgars Griķītis Meliorācijas departaments Vecākais projekta vadītājs Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 26656499 edgars.grikitis@zmni.lv
Edīte Ābele Finanšu un attīstības nodaļa Finanšu un attīstības nodaļas vadītāja Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 28005796 edite.abele@zmni.lv
Edmārs Mednis Talsu sektors Sektora vadītājs Skolas iela 2, Pastende, Ģibuļu pag., Talsu novads, LV 3251 29428183 edmars.mednis@zmni.lv
Elīna Zagorska Valdes birojs Lietvede Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 25645458 elina.zagorska@zmni.lv
Filimonija Brigmane Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas departaments Namu pārzinis Dobeles iela 41A, Jelgava, LV 3001 29156776 Filimonija.Brigmane@zmni.lv
Gunita Sīle Meliorācijas departaments Departamenta vadītāja vietniece Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 29113482 gunita.sile@zmni.lv
Guntis Kozinda Valdes birojs Iepirkumu speciālists Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 28022325 guntis.kozinda@zmni.lv
Gustavs Indrēvics Jelgavas sektors Sektora vadītājs Dobeles iela 41A, Jelgava LV-3001 28655737 gustavs.Indrevics@zmni.lv
Ieva Galvāne Juridiskā nodaļa Vecākā juriskonsulte Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 29282053 ieva.galvane@zmni.lv
Ilze Bergmane Zemgales reģiona meliorācijas nodaļa Nodaļas vadītāja Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas novads, LV 3901 29229822 ilze.bergmane@zmni.lv
Ilze Krēsliņa Meliorācijas departaments Projekta vadītāja Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 20239463 ilze.kreslina@zmni.lv
Indra Berga Finanšu un attīstības nodaļa Finanšu un attīstības nodaļas vadītājas vietniece Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 29484995 indra.berga@zmni.lv
Ineta Martinsone Valdes birojs Iepirkumu speciālists Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 28649665 ineta.martinsone@zmni.lv
Inita Lomanovska Latgales reģiona meliorācijas nodaļa Ražošanas plānotāja Liepu iela 33, Rēzekne, LV-4601 27844231 inita.lomanovska@zmni.lv
Inita Traidāse Vidzemes reģiona meliorācijas nodaļa Ražošanas plānotāja Rīgas iela 65, Gulbene, Gulbenes novads, LV 4401 27844243 inita.traidase@zmni.lv
Ints Freibergs Kurzemes reģiona meliorācijas nodaļa Kadastra inženieris Skolas iela 2, Pastende, Ģibuļu pag., Talsu novads, LV 3251 22008042 ints.freibergs@zmni.lv
Iraīda Grišāne Ludzas sektors Sektora vadītāja Latgales iela 103, Ludza, Ludzas novads, LV-5701 26352903 iraida.grisane@zmni.lv
Ivars Kupčs Vidzemes reģiona meliorācijas nodaļa Nodaļas vadītājs Rīgas iela 65, Gulbene, Gulbenes novads, LV 4401 28331404 ivars.kupcs@zmni.lv
Ivars Lagzdiņš Rīgas sektors Sektora vadītājs Rīgas iela 113, Salaspils, Salaspils novads, LV 2169 26323268 ivars.lagzdins@zmni.lv
Jānis Ķēniņš Zemgales reģiona meliorācijas nodaļa Kadastra inženieris Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas novads, LV 3901 22004131 janis.kenins@zmni.lv
Jānis Šeibaks Kuldīgas sektors Sektora vadītājs Pilsētas laukums 4, Kuldīga 29170877 Janis.Seibaks@zmni.lv
Jānis Šņepsts Preiļu sektors Sektora vadītājs Mehanizatoru iela 2, Preiļi, Preiļu novads, LV 5301 25461211 janis.snepsts@zmni.lv
Jānis Supe Vidzemes reģiona meliorācijas nodaļa Nodaļas vadītāja vietnieks Rīgas iela 65, Gulbene, Gulbenes novads, LV 4401 27844549 janis.supe@zmni.lv
Jānis Sutins Latgales reģiona meliorācijas nodaļa Nodaļas vadītāja vietnieks Liepu iela 33, Rēzekne, LV-4601 26628539 janis.sutins@zmni.lv
Jolanta Jakupāne Ventspils sektors Sektora vadītāja Saules iela 31,Ventspils, LV-3601 28640333 jolanta.jakupane@zmni.lv
Judīte Ivanova Meliorācijas kadastra nodaļa Kadastra inženiere Parka iela 3, Lubāna, Lubānas nov., LV-4830 25702057 judite.ivanova@zmni.lv
Jurijs Sedjukevičs Bauskas sektors Sektora vadītājs Bauska, Uzvaras iela 1, 350.kab. 26631612 jurijs.sedjukevics@zmni.lv
Jurijs Zarembo Latgales reģiona meliorācijas nodaļa Kadastra inženieris Liepu iela 33, Rēzekne, LV-4601 27844063 jurijs.zarembo@zmni.lv
Juris Gusts Liepājas sektors Sektora vadītājs Celtnieku iela 36,Grobiņa, Grobiņas novads, LV 3430 27840620 juris.gusts@zmni.lv
Juris Soms Daugavpils sektors Sektora vadītājs Varšavas iela 24, Daugavpils, LV-5401 27844309 juris.soms@zmni.lv
Kaspars Naglis Rīgas HES ūdenskrātuves meliorācijas nodaļa Elektrisko sistēmu inženieris Rīgas iela 113, Salaspils, Salaspils novads, LV 2169 25619717 kaspars.naglis@zmni.lv
Kaspars Puksts Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas departaments, Rīgas HES ūdenskrātuves meliorācijas nodaļa Nodaļas vadītājs Rīgas iela 113, Salaspils, Salaspils nov., LV-2169 26668245 kaspars.puksts@zmni.lv
Keta France-Bamblovska Juridiskā nodaļa Vecākā juriskonsulte Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 26633695 keta.france@zmni.lv
Kristaps Zālītis Zemgales reģiona meliorācijas nodaļa Nodaļas vadītāja vietnieks Dobeles iela 41A, Jelgava, LV 3001 29127979 Kristaps.Zalitis@zmni.lv
Kristīne Sproģe Meliorācijas kadastra nodaļa Kadastra inženiere Parka iela 3, Lubāna, Lubānas nov., LV-4830 25702057 kristine.sproge@zmni.lv
Larisa Janstevica Valdes birojs Lietvede Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 29383569 larisa.janstevica@zmni.lv
Lauris Gusts Nekustamo īpašumu departaments Namu pārzinis E. Veidenbauma 11, Liepāja 29289314
Lūcija Deināte Jēkabpils sektors Sektora vadītāja Jaunā iela 79c, Jēkabpils, Jēkabpils novads, LV 5201 27844193 lucija.deinate@zmni.lv
Madara Vilcāne Zemgales reģiona meliorācijas nodaļa Meliorācijas inženieris Dobeles iela 41A, Jelgava LV-3001 20269455 madara.vilcane@zmni.lv
Marija Sauleviča Juridiskā nodaļa Juridiskās nodaļas vadītāja Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 29197257 marija.saulevica@zmni.lv
Marina Mengote Zemgales reģiona meliorācijas nodaļa Ražošanas plānotāja Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas novads, LV 3901 29878796 marina.mengote@zmni.lv
Māris Lagzdiņš Kurzemes reģiona meliorācijas nodaļa Nodaļas vadītāja vietnieks Pasta iela 25, Tukums, Tukuma novads, LV-3101 26640430 maris.lagzdins@zmni.lv
Māris Lietuvietis Alūksnes sektors Sektora vadītājs Jāņkalna iela 43, Alūksne, Alūksnes novads, LV 4301 26476074 Maris.Lietuvietis@zmni.lv
Māris Muižnieks Valdes birojs Valdes loceklis Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 29253871 maris.muiznieks@zmni.lv
Mārtiņš Bušmanis Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas departaments Namu pārzinis Struktoru iela 14, Rīga, LV-1039 29193124 martins.busmanis@zmni.lv
Mārtiņš Krasovskis Meliorācijas departaments Departamenta vadītāja vietnieks Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 26596584 martins.krasovskis@zmni.lv
Mārtiņš Mednis Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas departaments Nekustamo īpašumu attīstības un būvniecības nodaļas vadītājs Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 29909009 martins.mednis@zmni.lv
Oskars Dilba Krāslavas sektors Sektora vadītājs Skolas iela 9 , Krāslava, Krāslavas novads, LV 5601 26637612 oskars.dilba@zmni.lv
Rihards Kancēvičs Valdes birojs Valdes loceklis Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 67027587 rihards.kancevics@zmni.lv
Rota Skuja Grāmatvedības nodaļa Grāmatvede Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 26431108 rota.skuja@zmni.lv
Sandra Kušķe Grāmatvedības nodaļa Vecākā grāmatvede Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 22011172 sandra.kuske@zmni.lv
Sanita Malnača Cēsu sektors Sektora vadītāja Dārza iela 12, Priekuļi, Priekuļu pagasts , Priekuļu novads, LV 4126 26688505 sanita.malnaca@zmni.lv
Sekretariāts Centrs Valdes birojs Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 67027587 info@zmni.lv
Silvija Grecka Valdes birojs Personāla speciāliste/Biroja administratore Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 26444455 silvija.grecka@zmni.lv
Skarleta Klints Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas departaments Projekta vadītāja nekustamo īpašumu apsaimniekošanā Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 26083998 skarleta.klints@zmni.lv
Staņislavs Šķesters Latgales reģiona meliorācijas nodaļa Nodaļas vadītājs Liepu iela 33, Rēzekne, LV-4601 26155310 stanislavs.skesters@zmni.lv
Uldis Mednis Kurzemes reģiona meliorācijas nodaļa Nodaļas vadītājs Skolas iela 2, Pastende, Ģibuļu pag., Talsu novads, LV-3251 29187420 uldis.mednis@zmni.lv
Uldis Podnieks Valmieras sektors Sektora vadītājs Mūrmuižas iela 18, Valmiera, Valmieras nov., LV-4201 26634699 uldis.podnieks@zmni.lv
Valdis Groza Meliorācijas kadastra nodaļa Nodaļas vadītājs Parka iela 3, Lubāna, Lubānas nov., LV-4830 27862850 valdis.groza@zmni.lv
Velta Bergmane Kurzemes reģiona meliorācijas nodaļa Ražošanas plānotāja Skolas iela 2, Pastende, Ģibuļu pag., Talsu novads, LV-3251 26633290 velta.bergmane@zmni.lv
Vidmants Bielinis Valdes birojs Iepirkumu speciālists Republikas laukums 2, Rīga, LV-1010 29234942 vidmants.bielinis@zmni.lv
Vineta Vēkšēja Meliorācijas kadastra nodaļa Vecākais kadastra inženiere Parka iela 3, Lubāna, Lubānas nov., LV-4830 25702057 vineta.vekseja@zmni.lv
Vita Ormane Meliorācijas kadastra nodaļa Kadastra inženiere Parka iela 3, Lubāna, Lubānas nov., LV-4830 25702057 vita.ormane@zmni.lv