Zemgales reģiona meliorācijas nodaļa

2 Ainārs Ābele 26400116 ainars.abele@zmni.lv

Meliorācijas inženieris

2 Andis Didrihsons 27842886 andis.didrihsons@zmni.lv Ogres sektors

Teritoriālā atbildība – Ikšķiles, Ķeguma, Lielvārdes, Ogres novads.

2 Andis Fogelis 27844008 andis.fogelis@zmni.lv Dobeles sektors

Teritoriālā atbildība – Auces, Dobeles, Tērvetes novads.

2 Filimonija Brigmane 29156776 filimonija.brigmane@zmni.lv Jelgavas sektors

Teritoriālā atbildība – Jelgavas, Ozolnieku novads. Jelgavas pilsēta.

2 Ilze Bergmane 29229822 ilze.bergmane@zmni.lv

Zemgales reģiona meliorācijas nodaļas vadītāja

2 Ivars Lagzdiņš 26323268 ivars.lagzdins@zmni.lv Rīgas sektors

Teritoriālā atbildība – Ādažu, Babītes, Baldones, Carnikavas, Garkalnes, Inčukalna, Krimuldas (Krimuldas pag.), Ķekavas, Mālpils, Mārupes, Olaines, Ropažu, Salaspils, Saulkrastu, Sējas, Siguldas, Stopiņu novads. Jūrmalas, Rīgas pilsēta.

2 Jānis Ķēniņš 22004131 janis.kenins@zmni.lv

Kadastra inženieris

2 Jurijs Sedjukevičs 26631612 jurijs.sedjukevics@zmni.lv Bauskas sektors

Teritoriālā atbildība – Bauskas, Iecavas, Rundāles novads.

2 Juris Zālītis 26658604 juris.zalitis@zmni.lv Aizkraukles sektors

Teritoriālā atbildība – Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Neretas, Pļaviņu, Skrīveru, Vecumnieku novads.

2 Kaspars Naglis 25619717 kaspars.naglis@zmni.lv

Elektrisko sistēmu inženieris

2 Laura Platace 29127979 laura.patace@zmni.lv

Meliorācijas inženieris

2 Marina Mengote 29878796 marina.mengote@zmni.lv
2 Uldis Bruģis 26638861 uldis.brugis@zmni.lv

Zemgales reģiona meliorācijas nodaļas vadītāja vietnieks