Kontakti

Meklēšana

Izmantot filtrus

Vārds, uzvārds vai novada nosaukums
Reģionālās nodaļas:
Sektors:
Vārds, Uzvārds Struktūrvienība Amats Adrese Tālrunis E-pasts
Ainārs Ābele Zemgales reģiona meliorācijas nodaļa Meliorācijas inženieris Rīgas iela 113, Salaspils, Salaspils nov., LV-2169 26400116 ainars.abele@zmni.lv
Ainārs Virkstenis Limbažu sektors Sektora vadītājs Jūras iela 58, Limbaži, Limbažu novads, LV 4001 26636557 ainars.virkstenis@zmni.lv
Aivars Apinis Tukuma sektors Sektora vadītājs Pasta iela 25, Tukums, LV 3101 26688623 aivars.apinis@zmni.lv
Aldis Spriņģis Madonas sektors Sektora vadītājs Parka iela 3, Lubāna, Lubānas novads, LV 4830 27844159 aldis.springis@zmni.lv
Aldis Zīriņš Meliorācijas departaments Departamenta vadītājs Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 26186668 aldis.zirins@zmni.lv
Andis Didrihsons Ogres sektors Sektora vadītājs Rīgas iela 113, Salaspils, Salaspils novads, LV 2169 27842886 andis.didrihsons@zmni.lv
Andis Fogelis Dobeles sektors Sektora vadītājs Liepājas šoseja 29, Dobele, Dobeles novads, LV 3701 27844008 andis.fogelis@zmni.lv
Andis Steps Gulbenes sektors Sektora vadītājs Rīgas iela 65, Gulbene, Gulbenes novads, LV 4401 26649272 andis.steps@zmni.lv
Andrejs Krakups Balvu sektors Sektora vadītājs Brīvības iela 46a, Balvi, Balvu novads, LV 4501 26394342 andrejs.krakups@zmni.lv
Andris Eglājs Meliorācijas departaments Projekta koordinators Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 29289747 andris.eglajs@zmni.lv
Anna Hmelņicka Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas departaments Namu pārzinis Rankas iela 5A, Rīga, LV-1005 26316709
Antons Lazdāns Namu pārzinis 29428478
Arnis Kušķis Valde Darba aizsardzības inženieris Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 29481390 arnis.kuskis@zmni.lv
Arnis Stīpnieks Valkas sektors Sektora vadītājs Dakteru iela 28, Smiltene, Smiltenes novads, LV 4729 27844293 arnis.stipnieks@zmni.lv
Bruno Losāns Latgales reģiona meliorācijas nodaļa Elektrisko sistēmu inženieris Baznīcas iela 22, Rēzekne, LV 4601 26119393 bruno.losans@zmni.lv
Dace Sīmane Finanšu un attīstības departaments Departamenta vadītājas vietniece Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 26439657 dace.simane@zmni.lv
Daiga Beitāne Rēzeknes sektors Sektora vadītāja Baznīcas iela 22, Rēzekne, LV 4601 26528574 daiga.beitane@zmni.lv
Daiga Nestecka Finanšu un attīstības departaments Galvenais grāmatvedis Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 26483560 daiga.nestecka@zmni.lv
Edgars Griķītis Meliorācijas departaments Departamenta vadītāja vietnieks Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 26656499 edgars.grikitis@zmni.lv
Edmārs Mednis Meliorācijas departaments Projekta vadītājs Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 29428183 edmars.mednis@zmni.lv
Ēriks Diržininks Kuldīgas sektors Sektora vadītājs Planīcas iela 4, Kuldīga, Kuldīgas novads, LV 3301 20496286 Eriks.Dirzininks@zmni.lv
Ēriks Sviķis Saldus sektors Sektora vadītājs Viesnīcas iela 1, Saldus, Saldus novads, LV 3801 29267161 eriks.svikis@zmni.lv
Filimonija Brigmane Jelgavas sektors Sektora vadītāja Dobeles iela 41A, Jelgava, LV 3001 29156776 filimonija.brigmane@zmni.lv
Gunita Rečkina Meliorācijas departaments Vecākā projekta vadītāja Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 29113482 gunita.reckina@zmni.lv
Ieva Strazdiņa Valde Vecākā juriskonsulte Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 29282053 ieva.strazdina@zmni.lv
Ilgvars Semanis Alūksnes sektors Sektora vadītājs Jāņkalna iela 43, Alūksne, Alūksnes novads, LV 4301 29197579 ilgvars.semanis@zmni.lv
Ilze Bergmane Zemgales reģiona meliorācijas nodaļa Nodaļas vadītāja Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas novads, LV 3901 29229822 ilze.bergmane@zmni.lv
Inga Kupluma Finanšu un attīstības departaments Departamenta vadītāja Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 27841222 inga.kupluma@zmni.lv
Inita Lomanovska Latgales reģiona meliorācijas nodaļa Ražošanas plānotāja Baznīcas iela 22, Rēzekne, LV 4601 27844231 inita.lomanovska@zmni.lv
Inita Traidāse Vidzemes reģiona meliorācijas nodaļa Ražošanas plānotāja Rīgas iela 65, Gulbene, Gulbenes novads, LV 4401 27844243 inita.traidase@zmni.lv
Ints Freibergs Kurzemes reģiona meliorācijas nodaļa Kadastra inženieris Skolas iela 2, Pastende, Ģibuļu pag., Talsu novads, LV 3251 22008042 ints.freibergs@zmni.lv
Iraīda Grišāne Ludzas sektors Sektora vadītāja Kr.Barona iela 8, Ludza, Ludzas novads, LV 5701 26352903 iraida.grisane@zmni.lv
Irina Lazarenko Finanšu un attīstības departaments Finanšu speciālists Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 29784408 irina.lazarenko@zmni.lv
Ivars Kupčs Vidzemes reģiona meliorācijas nodaļa Nodaļas vadītājs Rīgas iela 65, Gulbene, Gulbenes novads, LV 4401 28331404 ivars.kupcs@zmni.lv
Ivars Lagzdiņš Rīgas sektors Sektora vadītājs Rīgas iela 113, Salaspils, Salaspils novads, LV 2169 26323268 ivars.lagzdins@zmni.lv
Jānis Galejs Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas departaments Ēkas un teritorijas uzraugs Parka iela 3, Lubāna, Lubānas nov., LV-4830 28246997
Jānis Ķēniņš Zemgales reģiona meliorācijas nodaļa Kadastra inženieris Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas novads, LV 3901 22004131 janis.kenins@zmni.lv
Jānis Rutkops Talsu sektors Sektora vadītājs Skolas iela 2, Pastende, Ģibuļu pag., Talsu novads, LV 3251 26637607 janis.rutkops@zmni.lv
Jānis Supe Vidzemes reģiona meliorācijas nodaļa Nodaļas vadītāja vietnieks Rīgas iela 65, Gulbene, Gulbenes novads, LV 4401 27844549 janis.supe@zmni.lv
Jānis Sutins Latgales reģiona meliorācijas nodaļa Nodaļas vadītāja vietnieks Baznīcas iela 22, Rēzekne, LV 4601 26628539 janis.sutins@zmni.lv
Jānis Vālodze Rīgas HES ūdenskrātuves meliorācijas nodaļa Nodaļas vadītājs Rīgas iela 113, Salaspils, Salaspils nov., LV-2169 26318436 janis.valodze@zmni.lv
Jolanta Jakupāne Ventspils sektors Sektora vadītāja Saules iela 31,Ventspils, LV-3601 28640333 jolanta.jakupane@zmni.lv
Judīte Ivanova Meliorācijas kadastra nodaļa Kadastra inženiere Parka iela 3, Lubāna, Lubānas nov., LV-4830 25702057 judite.ivanova@zmni.lv
Jurijs Sedjukevičs Bauskas sektors Sektora vadītājs Bauska, Uzvaras iela 1, 350.kab. 26631612 jurijs.sedjukevics@zmni.lv
Jurijs Zarembo Latgales reģiona meliorācijas nodaļa Kadastra inženieris Baznīcas iela 22, Rēzekne, LV 4601 27844063 jurijs.zarembo@zmni.lv
Juris Brigmanis – Briģis Valde Informācijas tehnoloģiju administrators Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 25619109 juris.brigmanis@zmni.lv
Juris Gusts Liepājas sektors Sektora vadītājs Celtnieku iela 36,Grobiņa, Grobiņas novads, LV 3430 27840620 juris.gusts@zmni.lv
Juris Soms Daugavpils sektors Sektora vadītājs Varšavas iela 24, Daugavpils, LV-5401 27844309 juris.soms@zmni.lv
Juris Zālītis Aizkraukles sektors Sektora vadītājs Rīgas iela 113, Salaspils, Salaspils novads, LV 2169 26658604 juris.zalitis@zmni.lv
Kaspars Naglis Zemgales reģiona meliorācijas nodaļa Elektrisko sistēmu inženieris Rīgas iela 113, Salaspils, Salaspils novads, LV 2169 25619717 kaspars.naglis@zmni.lv
Kaspars Puksts Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas departaments Namu pārzinis Rīgas iela 113, Salaspils, Salaspils nov., LV-2169 26668245 kaspars.puksts@zmni.lv
Kristīne Sproģe Meliorācijas kadastra nodaļa Kadastra inženiere Parka iela 3, Lubāna, Lubānas nov., LV-4830 25702057 kristine.sproge@zmni.lv
Laura Platace Zemgales reģiona meliorācijas nodaļa Meliorācijas inženieris Dobeles iela 41A, Jelgava, LV 3001 29127979 laura.patace@zmni.lv
Lauris Gusts Namu pārzinis 29289314
Lūcija Deināte Jēkabpils sektors Sektora vadītāja Jaunā iela 79c, Jēkabpils, Jēkabpils novads, LV 5201 27844193 lucija.deinate@zmni.lv
Marija Sauleviča Valde Vecākā juriskonsulte Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 29197257 marija.saulevica@zmni.lv
Marina Mengote Zemgales reģiona meliorācijas nodaļa Ražošanas plānotāja Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas novads, LV 3901 29878796 marina.mengote@zmni.lv
Māris Lagzdiņš Kurzemes reģiona meliorācijas nodaļa Nodaļas vadītāja vietnieks Pasta iela 25, Tukums, LV 3101 26640430 maris.lagzdins@zmni.lv
Mārtiņš Bušmanis Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas departaments Namu pārzinis Struktoru iela 14, Rīga, LV-1039 29193124 martins.busmanis@zmni.lv
Mārtiņš Krasovskis Meliorācijas departaments Departamenta vadītāja vietnieks Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 26596584 martins.krasovskis@zmni.lv
Normunds Kalniņš Vidzemes reģiona meliorācijas nodaļa Kadastra inženieris Rīgas iela 65, Gulbene, Gulbenes novads, LV 4401 26608816 normunds.kalnins@zmni.lv
Oskars Dilba Krāslavas sektors Sektora vadītājs Skolas iela 9 , Krāslava, Krāslavas novads, LV 5601 26637612 oskars.dilba@zmni.lv
Pēteris Kalniņš Valde Valdes loceklis Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 29495972 peteris.kalnins@zmni.lv
Preiļu sektors Preiļu sektors Sektora vadītājs Mehanizatoru iela 2, Preiļi, Preiļu novads, LV 5301 latgale@zmni.lv
Roberts Dilba Valde Valdes priekšsēdētājs Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 29497249 roberts.dilba@zmni.lv
Rota Skuja Finanšu un attīstības departaments Grāmatvedis 26431108 rota.skuja@zmni.lv
Sandra Kušķe Finanšu un attīstības departaments Vecākais grāmatvedis Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 22011172 sandra.kuske@zmni.lv
Sanita Malnača Cēsu sektors Sektora vadītāja Dārza iela 12, Priekuļi, Priekuļu pagasts , Priekuļu novads, LV 4126 26688505 sanita.malnaca@zmni.lv
Sekretariāts Kurzemes reģiona meliorācijas nodaļa Skolas iela 2, Pastende, Ģibuļu pag., Talsu novads, LV 3251 63225929 kurzeme@zmni.lv
Sergejs Zikins Valde Valdes loceklis Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 29274525 sergejs.zikins@zmni.lv
Silvija Grecka Valde Personāla speciāliste/Biroja administratore Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 26444455 info@zmni.lv
Staņislavs Šķesters Latgales reģiona meliorācijas nodaļa Nodaļas vadītājs Baznīcas iela 22, Rēzekne, LV 4601 26155310 stanislavs.skesters@zmni.lv
Uldis Bruģis Zemgales reģiona meliorācijas nodaļa Nodaļas vadītāja vietnieks Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas novads, LV 3901 26638861 uldis.brugis@zmni.lv
Uldis Mednis Kurzemes reģiona meliorācijas nodaļa Nodaļas vadītājs Skolas iela 2, Pastende, Ģibuļu pag., Talsu novads, LV 3251 29187420 uldis.mednis@zmni.lv
Uldis Podnieks Valmieras sektors Sektora vadītājs Agroserviss, Kauguru pagasts, Beverīnas novads, LV 4224 26634699 uldis.podnieks@zmni.lv
Valdis Groza Meliorācijas kadastra nodaļa Nodaļas vadītājs Parka iela 3, Lubāna, Lubānas nov., LV-4830 27862850 valdis.groza@zmni.lv
Valdis Haritonovs Nekustamā īpašuma apsaimniekošanas departaments Ēkas un teritorijas uzraugs Liepājas šoseja 29, Dobele, Dobeles nov., LV-3701 25624230
Velta Bergmane Kurzemes reģiona meliorācijas nodaļa Ražošanas plānotāja Skolas iela 2, Pastende, Ģibuļu pag., Talsu novads, LV 3251 26633290 liga.bergmane@zmni.lv
Vidmants Bielinis Valde Iepirkumu speciālists Republikas laukums 2, Rīga, LV 1010 29234942 vidmants.bielinis@zmni.lv
Vineta Vēkšēja Meliorācijas kadastra nodaļa Vecākais kadastra inženiere Parka iela 3, Lubāna, Lubānas nov., LV-4830 25702057 vineta.vekseja@zmni.lv
Vita Ormane Meliorācijas kadastra nodaļa Kadastra inženiere Parka iela 3, Lubāna, Lubānas nov., LV-4830 25702057 vita.ormane@zmni.lv